Visuomenės sveikatos biuro mėnesio veiklos planai

2021 m. balandžio mėn. visuomenės sveikatos biuro veiklos  planas

2021 m. kovo mėn. visuomenės sveikatos biuro veiklos planas  (PAPILDYTA)

2021 m. vasario mėn. visuomenės sveikatos biuro veiklos planas

2021 m. sausio mėn. visuomenės sveikatos biuro veiklos planas

 

 

 

 

Visuomenės sveikatos specialistų, vykdančių sveikatos priežiūrą mokyklose,

metų ir mėnesio veiklos planai skelbiami mokyklų interneto svetainėse:

Eil. Nr. Mokykla, vykdomos programos VSP specialistas Svetainės adresas, kuriame skelbiami visuomenės sveikatos specialisto veiklos planai ir kt. dokumentai VSP specialisto telefono numeris Įstaigos kodas

Gimnazijos

1. Šilutės pirmoji gimnazija
(vidurinio, pagrindinio ugdymo programos)
Edita Gurjanova Šilutės pirmoji gimnazija +37065900457 190696252
Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyrius (vidurinio ugdymo programa) Audronė Venckienė Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyrius +37065900219
2. Šilutės Vydūno gimnazija
(vidurinio, pagrindinio ugdymo programos)
Loreta Romanovienė Šilutės Vydūno gimnazija +37065900604 191846790
3. Švėkšnos „Saulės“ gimnazija
(vidurinio, pagrindinio, pradinio ugdymo programos)
Jurgita Salem Švėkšnos “Saulės” gimnazija +37065901345 290697540
4. Žemaičių Naumiesčio gimnazija
(vidurinio, pagrindinio, pradinio ugdymo programos)
Aistė Būdvytytė +37065488455 190696786
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo skyrius
(pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Aistė Būdvytytė +37065488455
 5.  Vainuto gimnazija
(vidurinio, pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Albina Undžienė Vainuto gimnazija +37065900567  190697735
 6. Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras
(vidurinio, pagrindinio, pradinio ugdymo programos)
Edita Gurjanova Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras +37065900457  195171155

Pagrindinės ir pradinės  mokyklos

1. Juknaičių pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Raimonda Armonavičienė Juknaičių pagrindinė mokykla +37065901406 190696829
2. Katyčių pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Simona Uginčiūtė Katyčių pagrindinė molykla +37065901336 190696971
3. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Irutė Bružienė Saugų Jurgio Miško pagrindinė mokykla +37065900539 190697169
4. Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio ugdymo programos)
Rasa Bertašienė +37065900682 190696590
Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklosTraksėdžių skyrius
(priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Rasa Bertašienė +37065900682
5. Šilutės Pamario pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio ugdymo programos)
Jovita Naujokienė +37065900562 190696633
Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos Rusnės progimnazinos skyrius
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
6. Usėnų pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Violeta Vilčauskienė Usėnų pagrindinė mokykla +37065901383 190697692
7. Vilkyčių pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Irutė Bružienė Vilkyčių pagrindinė mokykla +37065900539 190695727
8. Šilutės Žibų pradinė mokykla
(pradinio ugdymo programa)
Loreta Romanovienė Žibų pradinė mokykla +37065900604 291820540
9. Kintų pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Audronė Venckienė Kintų pagrindinė mokykla +37065900219  190697016

Mokykla-darželis ir lopšeliai-darželiai

10. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis
(pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Simona Uginčiūtė Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis +37065901336 190687965
11. Šilutės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Raimonda Armonavičienė Šilutės lopšelis-darželis “Ąžuoliukas” +37065901406 190687050
12. Šilutės lopšelis-darželis „Žvaigždutė“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Sofija Sendienė +37065901346 190687627
 13. Šilutės lopšelis-darželis „Žibutė“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Rima Lomsargienė Šilutės lopšelis-darželis “Žibutė” +37065900729 190687584
14. Šilutės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Jurgita Bertašiūtė Šilutės lopšelis-darželis “Raudonkepuraitė” +37061689958 190689820
15. Šilutės lopšelis-darželis „Gintarėlis“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Jurgita  Bertašiūtė Šilutės lopšelis-darželis “Gintarėlis” +37061689958 190687246
16. Šilutės lopšelis-darželis „Pušelė“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Rima Lomsargienė Šilutės lopšelis-darželis “Pušelė” +37065900729 190687399
17. Švėkšnos lopšelis-darželis
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Seva Zaveckienė Švėkšnos lopšelis- darželis +37061281626 190688914

Specialiosios mokyklos

18. Rusnės specialioji mokykla
(specialiojo ugdymo programa)
190986693

 

                                   Ugdymo įstaigos, pavaldžios Švietimo ir mokslo ministerijai

19.

Šilutės profesinio mokymo centras Edita Gurjanova Šilutės profesinio mokymo centras

+37065900457

190965375

20. Švėkšnos “Diemedžio” ugdymo centras
(pradinio ir pagrindinio ugdymo programos)
Nijolė Brazienė +37065900681  190980473

 

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 2021 m. veiklos planas Šilutės rajono savivaldybėje.

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 2021 m. veiklos planas Pagėgių savivaldybėje.

Pakeisti teksto dydį