Visuomenės sveikatos biuro mėnesio veiklos grafikas

2022 M. RUGSĖJO MĖN. VEIKLOS PLANAS

2022 M. RUGPJŪČIO MĖN. VEIKLOS PLANAS

2022 M. LIEPOS MĖN. VEIKLOS PLANAS

2022 M. BIRŽELIO MĖN. VEIKLOS PLANAS

2022 M. GEGUŽĖS MĖN. VEIKLOS PLANAS

2022 M. BALANDŽIO MĖN. VEIKLOS PLANAS

2022 M. KOVO MĖN. VEIKLOS PLANAS (PAPILDYTAS)

2022 M. KOVO MĖN. VEIKLOS PLANAS

2022 M. VASARIO MĖN. VEIKLOS PLANAS

2022 M. SAUSIO MĖN. VEIKLOS PLANAS (PAPILDYTAS)

2022 M. SAUSIO MĖN. VEIKLOS PLANAS

ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURO NEMOKAMOS PASLAUGOS

UKRAINOS PILIEČIAMS RUSŲ IR ANGLŲ KALBOMIS –

БЕСПЛАТНЫЕ УСЛУГИ ОТДЕЛА ЗДРАВООХРАНЕНИЯ ШИЛУТСКОГО РАЙОНА ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ НА РУССКОМ И АНГЛИЙСКОМ ЯЗЫКАХ

 

 

Visuomenės sveikatos specialistų, vykdančių sveikatos priežiūrą mokyklose,

metų ir mėnesio veiklos planai skelbiami mokyklų interneto svetainėse:

Eil. Nr. Mokykla, vykdomos programos VSP specialistas Svetainės adresas, kuriame skelbiami visuomenės sveikatos specialisto veiklos planai ir kt. dokumentai VSP specialisto telefono numeris Įstaigos kodas

Gimnazijos

1. Šilutės pirmoji gimnazija
(vidurinio, pagrindinio ugdymo programos)
Edita Gurjanova Šilutės pirmoji gimnazija +37065900457 190696252
2. Šilutės Vydūno gimnazija
(vidurinio, pagrindinio ugdymo programos)
Loreta Romanovienė Šilutės Vydūno gimnazija +37065900604 191846790
3. Švėkšnos „Saulės“ gimnazija
(vidurinio, pagrindinio, pradinio ugdymo programos)
Jurgita Salem Švėkšnos “Saulės” gimnazija +37065901345 290697540
4. Žemaičių Naumiesčio gimnazija
(vidurinio, pagrindinio, pradinio ugdymo programos)
Eimantė Paulauskaitė +37065488455 190696786
4.1. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo skyrius
(pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Eimantė Paulauskaitė +37065488455
 5.  Vainuto gimnazija
(vidurinio, pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Vainuto gimnazija +37065900567  190697735
 6. Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras
(vidurinio, pagrindinio, pradinio ugdymo programos)
Edita Gurjanova Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras +37065900457  195171155

Pagrindinės ir pradinės  mokyklos

1. Juknaičių pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Vilma Krasnova Juknaičių pagrindinė mokykla +37065901383 190696829
2. Katyčių pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Simona Lešinskienė Katyčių pagrindinė molykla +37065901336 190696971
3. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Irutė Bružienė Saugų Jurgio Miško pagrindinė mokykla +37065900539 190697169
4. Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio ugdymo programos)
Rasa Bertašienė +37065900682 190696590
4.1. Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklosTraksėdžių skyrius
(priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Rasa Bertašienė +37065900682
5. Šilutės Pamario progimnazija
(pagrindinio, pradinio ugdymo programos)
Dovilė Sudžiūtė +37065900562 190696633
5.1. Šilutės Pamario progimnazijos Rusnės progimnazinos skyrius
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Dovilė Sudžiūtė
6. Usėnų pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Vilma Krasnova Usėnų pagrindinė mokykla +37065901383 190697692
7. Vilkyčių pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Irutė Bružienė Vilkyčių pagrindinė mokykla +37065900539 190695727
8. Šilutės Žibų pradinė mokykla
(pradinio ugdymo programa)
Loreta Romanovienė Žibų pradinė mokykla +37065900604 291820540
9. Kintų pagrindinė mokykla
(pagrindinio, pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Audronė Venckienė Kintų pagrindinė mokykla +37065900219  190697016

Mokykla-darželis ir lopšeliai-darželiai

10. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis
(pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programos)
Simona Lešinskienė Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis +37065901336 190687965
11. Šilutės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Agnė Vaičiulienė Šilutės lopšelis-darželis “Ąžuoliukas” +37065901406 190687050
12. Šilutės lopšelis-darželis „Žvaigždutė“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Sofija Sendienė Šilutės lopšelis-darželis „Žvaigždutė“ +37065901346 190687627
 13. Šilutės lopšelis-darželis „Žibutė“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Rima Lomsargienė Šilutės lopšelis-darželis “Žibutė” +37065900729 190687584
14. Šilutės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Jurgita Bertašiūtė Šilutės lopšelis-darželis “Raudonkepuraitė” +37061689958 190689820
15. Šilutės lopšelis-darželis „Gintarėlis“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Jurgita  Bertašiūtė Šilutės lopšelis-darželis “Gintarėlis” +37061689958 190687246
16. Šilutės lopšelis-darželis „Pušelė“
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Rima Lomsargienė Šilutės lopšelis-darželis “Pušelė” +37065900729 190687399
17. Švėkšnos lopšelis-darželis
(priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo programos)
Švėkšnos lopšelis- darželis +37061281626 190688914

Specialiosios mokyklos

18. Traksėdžių Šilojų mokykla
(specialiojo ugdymo programa)
Agnė Vaičiulienė +37065901406 190986693

 

                                   Ugdymo įstaigos, pavaldžios Švietimo ir mokslo ministerijai

19.

Šilutės profesinio mokymo centras Edita Gurjanova Šilutės profesinio mokymo centras

+37065900457

190965375

20. Švėkšnos “Diemedžio” ugdymo centras
(pradinio ir pagrindinio ugdymo programos)
Nijolė Brazienė +37065900681  190980473

Šilutės rajono savivaldybės 2022 m. veiklos planas Šilutės rajono savivaldybėje

Pagėgių savivaldybės 2022 m. visuomneės sveikatos priežiūros planas

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 2021 m. veiklos planas Šilutės rajono savivaldybėje.

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 2021 m. veiklos planas Pagėgių savivaldybėje.

Pakeisti teksto dydį