Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro korupcijos prevencijos programa, skirta korupcijos prevencijai užtikrinti visuomenės sveikatos biure.

Korupcijos prevencija – korupcijos priežasčių, sąlygų atskleidimas ir šalinimas sudarant bei įgyvendinant atitinkamų priemonių sistemą, taip pat poveikis asmenims siekiant atgrasinti nuo korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų darymo.

Apie galimus korupcinius pažeidimus konfidencialiai galima pranešti telefonu  (8 441) 52 217 arba el. paštu info@silutessveikata.lt

Už  Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro korupcijos prevencijos programų įgyvendinimo organizavimą (koordinavimą) ir kontrolę atsakinga biuro administratorė, tel. (8 441) 52 217, el. p. laura.rudiene@silutessveikata.lt

Jei susidūrėte su korupcija sveikatos sistemoje, prašome nedelsiant pranešti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Antikorupcijos  ir atitikties skyriaus specialistams telefonu (8 5) 205 3373 arba nemokama pasitikėjimo linija 8 800 66004.  Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad bet kokie neoficialūs mokėjimai sveikatos sistemos srityje yra laikomi baudžiamaisiais nusižengimais ar nusikaltimais, už kuriuos taikoma baudžiamoji atsakomybė.

http://sam.lrv.lt/lt/korupcijos-prevencija

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Dovanų, gautų pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas ir reprezentacijai skirtų dovanų perdavimo, vertinimo, registravimo, saugojimo ir eksponavimo bei veiksmų, gavus neteisėtą atlygį, Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure tvarkos aprašas

Šilutės rajono savivaldybė visuomenės sveikatos biuro Etikos kodeksas

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro korupcijos prevencijos programų įgyvendinimo priemonių plano vykdymo ataskaitos:

Korupcijos prevencijos ataskaita už 2023 m.

Korupcijos prevencijos ataskaita už 2022 m.

Korupcijos prevencijos ataskaita už 2021 m.

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro korupcijos prevencijos programos:

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 2024-2026 metų korupcijos prevencijos programa

 

Skip to content