Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendina projektą
„Kompleksinių ir integruotų, mokslu pagrįstų visuomenės sveikatos paslaugų prieinamumo užtikrinimas, bazinių visuomenės sveikatos paslaugų tikslinėms grupėms teikimas“.
Viena iš projekto veiklų – 65 m. ir vyresnių asmenų sveikatos stiprinimo bendruomenėje modelio aprašo įgyvendinimas.
Šio aprašo šgyvendinimas apims dviejų dienų stovyklą (2026 m. gegužės 21-22 dienomis) bei kassavaitinius užsiėmus, kurie vyks 2026 m. rugsėjo-spalio mėnesiais.
Kviečiame 65 metų ir vyresnius asmenis dalyvauti dviejų dienų sveikatingumo stovykloje su nakvyne, kuri vyks gegužės 21–22 dienomis „Kintų Perlas“, Kuršių g 33B, Kintai.
Tai puiki galimybė ne tik pailsėti gamtos apsuptyje, bet ir sustiprinti fizinę bei emocinę sveikatą, įgyti naudingų žinių bei maloniai praleisti laiką bendraminčių apsuptyje.
Stovyklos metu dalyvių lauks įvairios paskaitos, praktiniai užsiėmimai ir konsultacijos, skirtos geresnei savijautai, aktyvesniam gyvenimui bei emocinei gerovei stiprinti. Visos veiklos, apgyvendinimas ir maitinimas – visiškai nemokami.
Stovykla skirta skatinti vyresnio amžiaus žmonių fizinį aktyvumą, emocinę gerovę, sveiką gyvenseną bei bendruomeniškumą.
Kviečiame registruotis ir turiningai praleisti laiką rūpinantis savo sveikata!


